Načítám Akce

« Všechny Akce

 • akce již proběhla.

Masopustní splutí Mlýnské stoky

25. 2. 2023 ||10:00 - 11:59

Poplujeme na lodích od Velkého jezu až k Rabenštejnské věži. Společně oslavíme masopust naším, městským způsobem. Tomu přizpůsobíme i „masopustní masky“, které si sami vyrobíme. O dostatek vody se nebojte, pustí nám ji.

Chcete se přidat? Pokud máte loď, budeme vás v sobotu 25. února v 10 dopoledne očekávat u mostku přes Mlýnskou stolu u Velké jezu.

Chcete jet, ale potřebujete loď? Domluvili jsme zápůjčku. Jen musíme vědět, kolik nás bude. Proto prosíme o vyplnění závazné objednávky v tomto formuláři do 8.00 hod v pátek 24.2. Cena lodi bude 300 Kč, v případě čtyřmístné rodinné kanoe Samba 350 Kč. Dopravce zajistí dopravu k Mlýnské stoce a vyzvedne si je u Rabenštejnské věže (paušální poplatek 500 Kč za všechny lodě dohromady).

Hurá na lodě! Vodáci a vodačky všech toků, spojme se. A dejme Mlýnské stoce najevo, že ji máme rádi. Masopustní masky nejsou povinné. Pokud ale chcete nějakou vyrobit, zamyslete se, čím nejlíp vystihnete ducha našeho města či naší čtvrti. Těšíme se na každý nápad. Po dojetí do centra si spolu dáme oběd. Nebo jen procházku domů.

Nejeli jste? Podívejte se na report z akce.

 

  Podrobnosti

  Datum:
  25. 2. 2023
  Čas:
  10:00 - 11:59