Pronájem bytu Zeyerova 10, ČB


Nabízíme k pronájmu byt 2+1 v přízemí bytového domu v prémiové lokalitě Havlíčkova kolonie. Celková podlahová plocha je 52 m2. V bytě jsou dva neprůchozí uzamykatelné pokoje. Menší o velikosti 14,2 m2 (3,3 m x 4,3 m) je orientovaný na západ a má balkón do zahrady. Větší pokoj o velikosti 15,5 m2 (3,3 m x 4,7 m) je orientovaný na východ do ulice. V obou pokojích jsou samostatné přípojky na internet a TV.Byt se nachází v klidné čtvrti Havlíčkova kolonie v ulici Zeyerova č. 10, patnáct minut pěšky od náměstí, dvacet minut pěšky od autobusového a vlakového nádraží a deset minut od rekreační lokality Malého jezu, kde je dobře vybavené dětské hřiště a v létě možnost koupání.Byt může být částečně zařízený nábytkem (stůl, židle, skříň, skříňky, dvě lůžka, botník, automatická pračka). V kuchyni je kuchyňská linka se sporákem. WC je ve společné místnosti s koupelnou, v koupelně je připojení pro pračku.


Před domem je možnost parkování osobního auta (modré zóny pro rezidenty), kapacita pro parkování je dostatečná.
Ve sklepních prostorách je možné využít kolárnu pro uschování jízdních kol.
MHD linka č. 21 je hned ve vedlejší ulici, další frekventovanější spoje MHD jsou za řekou u polikliniky (zastávka Poliklinika Jih), asi pět minut pěšky od domu.


Dům sousedí se samoobsluhou COOP, která je otevřená denně, za rohem je večerka s otevírací dobou do 20 hodin.


Nájemné je 9.500 Kč, záloha na spotřebu vody, topení, elektřinu a služby činí 3.500 Kč. Skutečná spotřeba je zúčtována jedenkrát ročně na základě odečtů z měřidel.


Při podpisu smlouvy se skládá vratná kauce ve výši 26.000 Kč. Preferujeme dlouhodobý pronájem.

Byt je volný od 1.6.2024.


Kontakt: 602 488 244