Vznik klubovny podpořil Fond Kaufland

Naše sousedská komunita v dubnu oslavila 2 roky svých společných aktivit. A protože bychom se rádi potkávali častěji nad různorodými aktivitami, tak vznikl nápad klubovny. Místa, kde mohou probíhat komorní akce pro pár lidí v duchu „sousedé sousedům“. 

Již před prázdninami jsme začali zvelebovat suterén jednoho domu v Dukelské ulici a společně jsme vymýšleli, jaké aktivity bychom mohli společně realizovat. V tomto našem snažení nás finančně podpořil Fond Kaufland skrze Nadaci Via. Projekt „Klubovna pro Sousedy z Havlindy“ tak mimo jiné již umožnil zakoupení 4 šachových sad a 3D tiskárny. Vybavení klubovny plánujeme pořídit metodou reuse-reduce-recycle. Proto máme v rozpočtu také položku „Barvy, štětce, smirgl papíry a další drobné pomůcky na renovaci prostor a nábytku“ 🙂 

V září bychom na sousedské slavnosti rádi Klubovnu slavnostně otevřeli. Tak nám držte palce, ať seženeme ty správné skříňky, stihneme vyrobit poličky a sestavit tiskárnu. Budeme se těšit na pravidelná setkávání s vámi. Program, aktivity a podrobnosti jak se můžete zapojit (aktivně či jako návštěvník akcí) budeme zveřejňovat zde na webu, na Facebooku i na nástěnce u Trefy (Vesny).